Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miyabi Woman Annayake dla kobiet

Miyabi Woman Annayake dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

Miyabi Woman Annayake dla kobiet Zdjęcia

Miyabi Woman marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miyabi Woman został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są frezja i słonecznik; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Brzoskwinia

Frezja Słonecznik

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miyabi Woman by Annayake.

Miyabi Woman Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Pierwsze co ciśnie się na usta to - słodki. Niezbyt oryginalny ale za to trwały.
Brzoskwinia na starcie nie jest zupełnie oczywistą brzoskwinią, miałam nawet wrażenie, że wyczuwam słodkie migdały. Wanilia jest wyczuwalna, no i ta tonka jak stonka. Plaga tonki wżerająca się w delikatne frezji pąki.
Miyabi to jednak cukierek, idąc w sukurs nazwie - cukierek wyrafinowany w smaku, w eleganckiej pozłotce, gustownie prezentujący sie na paterze wsród innych smakołyków w sreberkach. Sama nie wiem, chyba jednak przerost formy (nazwy) nad treścią, bo nie umiem zaśpiewać o nim wiecej niz przede wszystkim - SŁoDki, dodając w refrenie własną przeróbkę - 'ale to już było, wróci jeszcze więcej'
Nie jest to jednak słodycz jednostajna, jest to słodycz ewoluująca, prezentująca sie w różnych odsłonach - znamienny jest etap środkowy - pudrowy - wtedy zaczyna mnie męczyć i dręczyć. Z Miyabi la vita tez jest bella, zdecydowanie piekna dla rozkoszujących się smakiem cukrowych wat. Osobiście pasuję, nie gustuję.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Miyabi Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Miyabi Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miyabi Woman marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miyabi Woman marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Oriflame Believe Bvlgari Jasmin Noir Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Liz Claiborne Liz Guerlain Eau de Shalimar 2009 Alexandra de Markoff Alexandra Nanette Lepore Nanette Avon Far Away Dreams Lush Tuca Tuca Tocca Colette