Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 5

Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn Zdjęcia Annayake Pour Lui Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Annayake Pour Lui marki Annayake to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Annayake Pour Lui został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są mandarynka, herbata, jabłko i bergamotka; nutami serca są bambus, lotos i kwiat bawełny; nutami bazy są wata cukrowa, orzech laskowy i fasolka tonka.

Mandarynka Herbata Jabłko Bergamotka

Bambus Lotos Kwiat bawełny

Wata cukrowa Orzech laskowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annayake Pour Lui by Annayake.

Grey Flannel
Mefisto

Annayake Pour Lui Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Olfaktoryczne cudo! Zapach na początku uderzająco zielony, gorzki (wyraźnie wyczuwalne bambus i herbata). Potem łagodnieje i pięknie się wysładza, dochodzą do głosu jabłko i lotos, a następnie inne słodkie składniki (mieszanka tonki, kwiatu bawełny, orzechów i może waty cukrowej). Zapach zdaje się ewoluować od wilgotnej zieloności do suchej słodyczy, co daje znakomity efekt. Całość jest bardzo wyważona, perfekcyjnie skomponowana, na wskroś nowoczesna. Kompozycja według mnie niezwykle oryginalna, bardzo japońska - właśnie!, nie chodzi tu ogólnie o Orient jako taki, a konkretnie o Japonię, bo jest delikatnie, naturalnie, nietuzinkowo, zaskakująco, tajemniczo, spokojnie. Z tym zapachem się płynie, a właściwie odpływa, a potem dryfuje w przestrzeni, gdzieś hen, wysoko... Slow life i filozofia Wschodu, harmonia i proporcja, gorycz i słodycz... Używając Annayake Pour Lui, z pewnością się wyróżnimy, nikt wokół nie będzie tak pachniał, poczujemy się niepowtarzalni, niezależni, a dodatkowo cudownie zrelaksowani. Parametry przyzwoite, zdecydowanie adekwatne do charakteru perfum. Piękny flakon, podobnie jak inne tej firmy inspirowany formą maczety(?), wyraża dostojność i powagę. Dla mężczyzn zapatrzonych w linię horyzontu.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Annayake Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Annayake Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annayake Pour Lui marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annayake Pour Lui marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Cartier Declaration D`Orsay Arome 3 Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Amouage Amouage Gold pour Homme Al-Rehab Silver Marc Jacobs Marc Jacobs Men Kenneth Cole RSVP Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Cathy Guetta Ibiza for Men Morgan Light My Heart Collection Homme Bijan Bijan Nude Men Diesel Diesel Green Feminine Special Edition