Marki » A » szyprowe « Grupy

Animale Animale dla kobiet

Animale Animale dla kobiet

Animale marki Animale to szyprowe perfumy dla kobiet. Animale został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są kolendra, nuty zielone, hiacynt, neroli, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są miód, goździk (roślina), korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, kokos, cywet, mech dębowy i wetyweria.

Kolendra Nuty zielone Hiacynt Neroli Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Miód Goździk (roślina) Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Paczula Piżmo Kokos Cywet Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animale by Animale.

Paloma Picasso

Animale Recenzje Perfum

Madlene
Madlene

Mamy tutaj typowego przestawiciela lat 80tych, jest bardzo złożony, na pewno ciekawy, mocny - moze byc duszacy. Raczej dla fanek perfum z tej epoki, wiekszosci sie nie spodoba, ja tez mam obawy przed jego noszeniem, moze byc drazniacy dla otoczenia. Raczej pozostane przy testach nadgarstkowych.

Roma
Roma

Do zakupu Animale zbieralam sie bardzo dlugo... kilka lat, nie byl jeszcze wtedy dostepny, najpierw odkrylam go na fragrantice.com, a wpadlam na niego, szukajac wod z nutami zwierzecymi... zarowno nazwa, flakon jak i opis wskazywaly na ciekawe, niebanalne pachnidlo... I tak w istocie jest - wszystko jest doskonale dobrane do zapachu samej wody.
Mnie Animale kojarzy sie z lekkim, choc o bogatym aromacie, dobrym (rozowym) winem...

Poznalam go wczoraj i nie zawiodlam sie, tak go sobie wlasnie wyobrazalam, obawialam sie nadmiaru slodyczy, a miod troche mi sie juz przejadl, ale tu jest wszystkiego w sam raz. (cudo!)
Przegladajac dwa dni temu recenzje Animale ucieszylo mnie bardzo to, ze kilkanascie osob, porownuje jego zapach do wody PdP - Montany i do... Palomy Picasso ;-] To mnie dodatkowo zachecilo do zakupu, bo pierwsza z nich kocham bez pamieci, a druga - rowniez - mialam kilka probek i bardzo chcialam miec flakon, planowalam nawet teraz kupno, ale oba sa jednak dosc drogie i musialabym dluzej poczekac... a ja z czekaniem mam problem;-] Tak wiec ciesze sie, ze kazdej z nich jest tu choc odrobinka;-]

Podczas poznawania... woda zaczyna sie wyraziscie, jest slodko - kwaskowa - zwierzeca na calego. Soczysta i niezwykle barwna zarazem, kroluje tu klimat lat 80 - tych, co bardzo jest mi w smak... za chwile jest troche slodziej i milej... zapach staje sie corza bardziej gesty, klarowny...
Animale jest szalenie intrygujacy, odwazny i seksowny. Na szczescie - zmienny, bywa i slodkawy i wytrawny. Dlugotrwaly. Bogaty. i... czuje w nim dymek, ach i och!!!

Polubilam go od razu, nuty palisandra, kokosa i mchu debowego sprawiaja, ze kompozycja jest dosc ciezka (to lubie!), a ziola, ze (hehe) jest zjadliwa, szalona, mloda, roza zas dodaje jej szlachetnosci, piekna. Animale jest baaardzo sympatyczna i bardzo ciekawa... fascynujaca i... szyprowa, co najwazniejsze. Poczatkowe nuty sa nieco trudne, (ale podczas poznawania tylko) moze nawet troche drazniace, ale one mijaja, lagodnieja z czasem, pieknieja wciaz, wiec bez obaw... choc mysle, raczej dla znacow/wielbicieli "gatunku".
Flakon jest rownie uroczy jak zapach... tak samo kolor wody.
Jestem pod wrazeniem - to bogaty, przepiekny zapach.

Animale od pachnidla Paloma Picasso ma duzo wiecej "kolorkow" i smaku, a od PdP - Montany jest o wiele mniej bogaty, róznorodny, gesty i mily - choc jest podobny odrobinke do obydwu - to jest jedynie odcien - jest inny, jest soba, po prostu;-]
Jak to dobrze, ze w internetowych perfumeriach mozna dostac takie perelki...
Moze nie na co dzien, zeby sie nie znudzil, bo jest nadwyczajny, a wtedy, gdy sie ma ochote na choc odrobine szalenstwa;-]
KOCHAM!!!

Wilma
Wilma

Napiszę tylko, że w pracy zabroniono mi ich używać nawet jako odświeżacza powietrza. Starodawny, duszący zapach. Nawet określenie "babciny" byłoby obraźliwym.

Zakupowe okazje

Animale Gift Set
Walgreens
Eau De Toilette 3.3oz
49.99 USD
Animale Eau de Toilette Spray - 3.3 oz.
Animale Eau de Toilette Spray - 3.3 oz.
57.50 USD
Walgreens
Eau De Parfum
69.99 USD
Animale Eau de Parfum - 3.4 fl oz
Animale Eau de Parfum - 3.4 fl oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Animale Animale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Animale Animale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animale marki Animale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animale marki Animale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Moss Breches Decleor L`original La Perla Parfum Prive Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Lanvin Monsieur Lanvin Bronnley James Bronnley Fragonard VRAI Basile Basile Uomo Olivina Napa Valley Cielo Galimard Seigneur