Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn

The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia The Library Collection Opus III Amouage dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Library Collection Opus III marki Amouage to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Library Collection Opus III został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Vinchon Spehner. Nutami głowy są mimoza, janowiec barwierski, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i tymianek; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, cedr virginia, benzoes, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe) i papirus.

Mimoza Janowiec barwierski Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Tymianek

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Benzoes Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Library Collection Opus III by Amouage.

Balenciaga Paris
Insolence
Alaïa

The Library Collection Opus III Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Już chciałam załatwić tego "Amłaża" trzema zdaniami i to negatywnymi, co zresztą nie dziwiłoby mnie bo nie po drodze mi z tą arabską "bogatą" firmą.
Ale postanowiłam zaaplikować zapach globalnie.
No i nastąpił cud. A potem już nie.
Ale po kolei.
Na skórze Opus III ( boszzzz, skąd oni biorą te nazwy, jakiś "bogol" gotów pomyśleć, że to nazwa marki samochodowej, której jeszcze nie posiada ;D) pachnie solidnym fiołkiem i to w wersji, której "nie trawię": zamszowo zielono wilgotnej. Co prawda czuć na początku i w trakcie mimozę oraz pudrowego pięknego zresztą irysa ale...fiołek morderca kosi wszelkie delikatniejsze nuty.
Globalnie użyte Opus III gra na mnie koncertowo: piękna mimoza współgra z irysem a fiołek trzyma się delikatnie w tle albo od czasu do czasu przygrywając cięższą nutą, jednak pozwala dojść do głosu pozostałym "instrumentom", eee nutom ;)
Niestety ten koncert kończy się właściwie solówką, bo fiołek jak za głośne kotły maszeruje na przód i nie pozwala dojść do głosu tak pięknym tutaj mimozie, irysowi i wanilii.
Myślę, że zapach może się spodobać wielbicielom - nie nie kotłów ( ;-)) ale fiołka wilgotnego, zielonego podobnego temu w Paris Balenciagi, który to zapach tak mi się podobał ale przez ten wilgotny fiołek musiał znależć nowego właściciela.
Tak jest i tutaj. Szkoda, bo gdyby tak ten koncert mimozy, irysa, wanilii i fiołka trwał tak samo jak na początku to byłoby to jedno z moich większych chciejstw, nie znam podobnie ładnej kombinacji.
Trwałość i projekcja b. dobre. Jakość chyba też, gdyby nie ten nieszczęsny fiołek, który przypomina mi parę mainstreamowych kompozycji.

2017

Początek jest nieco pudrowy – pojawia się ziemisty irys i lekko duszący fiołek, później dołączają przyprawy - głównie czuję goździki i w pewnym momencie pojawia się odrobina kadzidlanego, słodkiego dymu.

Baza jest bogata i słodka - sporo wanilii, drzewa sandałowego, ambry. Ciekawy zapach, ale na szczęście nie muszę go mieć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage The Library Collection Opus III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage The Library Collection Opus III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Library Collection Opus III marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Library Collection Opus III marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Carlos Santana Carlos Santana for Women The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Montale Intense Tiare Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Saint Amour Si Pure Summer Bob Mackie Iridescence Rasasi Busaina Tonatto Profumi M'oma Florascent Tango