Marki » A » aromatyczne « Grupy

Sunshine Men Amouage dla mężczyzn

Sunshine Men Amouage dla mężczyzn

ziołowy
Sunshine Men Amouage dla mężczyzn Zdjęcia Sunshine Men Amouage dla mężczyzn Zdjęcia Sunshine Men Amouage dla mężczyzn Zdjęcia

Sunshine Men marki Amouage to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sunshine Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są brandy, pomarańcza, lawenda i kocanka; nutami serca są bergamotka, jagody jałowca i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i cedr.

Brandy Pomarańcza Lawenda Kocanka

Bergamotka Jagody jałowca Szałwia muszkatołowa

Fasolka tonka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine Men by Amouage.

Sunshine Men Recenzje Perfum

conneryfan
conneryfan

Zapach potwierdzający, że podział na płcie jest tylko w celach marketingowych. Pasuje do każdego kto lubi naturę.
Najpierw jesteśmy odurzeni ziołowo-słodkim i bardzo naturalnym aromatem, ciut przypomina ogórki kiszone:) Lawendy tu nie czuję. Gdy ulotni się ten wstęp czujemy jagody jałowca, ponieważ jest jakby pieprzno-iglaście. Cały czas w tle gra słodycz siana z wanilią. W końcu do nosa dochodzi bergamotka bo robi się cytrusowo. Wszystko zaczyna pięknie harmonizować, jesteśmy upojeni!
Zapach nie jest ciepły. Jest jak promienie gorącego słońca w gęstym zacienionym lesie.

edit. Teraz myślę, że najdłużej czuć szałwie muszkatołową z tonką. Zapach jest mega mocny Słyszałem, że zostaje w pomieszczeniu w którym byłem jeszcze pół godziny. Jest bardzo trwały, na ubraniach zostaje już na stałe ;)

2017
tia
tia

Szok! To pierwszy męski zapach, jakim się psiknęłam. Cóż za Cudo! Czy to aby do końca męski zapach? Niby tak, ale spokojnie może go używać i kobieta. To piękną kompozycja z ładnie podaną tonką i lawendą. Fajny jałowiec, nie wyczuwam cedru, co dla mnie jest plusem. Spokojnie polecam kobietom do spróbowania. Jest tego wart. Trwałość może niezbyt dobra. Za to zapach genialnie przyjemny

agat1969
agat1969

Najlżejszy zapach ze stajni Amouage, jaki znam.
Bardzo letni to zapach. Wtedy najpiękniej pokazuje swoją moc oraz piękno kompozycji.
Dla mnie to zapach aromatyczny, lekko słodki z dominującą nutą cudownej lawendy, splecionej z kocanką. Pozostałe nuty tylko podkreślają tytułowych bohaterów.
To zapach retro, ale jednocześnie nowoczesny, świeży i ekskluzywny.
To zapach raczej dla Panów po 30+.
Myślę, że spokojnie mogą go używać też Panie.
Wśród letnich zapachów to arcydzieło. Trudno mu znaleźć konkurenta.
Parametry użytkowe na najwyższym poziomie. Na mojej skórze trzyma się do 12 godzin, projekcja średnia.
Proponuję go oceniać w oderwaniu od innych kompozycji Amouage.
Naprawdę polecam.
Ode mnie ocena 6/6.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Amouage Sunshine Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Amouage Sunshine Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine Men marki Amouage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine Men marki Amouage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Interlude Man Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Parfum Profumum Roma Victrix Creed Original Vetiver Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Tobacco Vanille Creed Imperial Millesime Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Xerjoff Uden Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Frapin L`Humaniste Phaedon Tabac Rouge Bentley Bentley for Men Intense Profumum Roma Acqua di Sale Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Grey Vetiver Amouage The Library Collection Opus VI