Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn

Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn

tytoniowy
dymny
Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn Zdjęcia Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn Zdjęcia

Oscent Black marki Alexandre.J to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Oscent Black został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są anyż i imbir; nutami serca są cedr, olibanum, paczula, białe drzewa i tytoń; nutami bazy są piżmo, wanilia i labdanum.

Anyż Imbir

Cedr Olibanum Paczula Białe drzewa Tytoń

Piżmo Wanilia Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscent Black by Alexandre.J.

Full Incense

Oscent Black Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Będzie to recenzja, historia zakupu i odbiór innych bowiem pierwsza testuję ten zapach a przynajmniej nikt go nie opisał. Przeglądając sklep zauważyłam markę Alexandre J. O mój imiennik. Jestem Aleksandra. Padło na Oscent Black. Oj cudne, nuty a te opakowanie i cena miła. Kupuję! Zapach dotarł, ręce się trzęsą bo paczka duża i ciężka. Otwieram. Co to? Czarny kartonik z złotym napisem. Otwieram! Oj czarna szkatułka z złotym napisem!. Otwieram, czarne welurowe wnętrze z złotym logo firmy, z flakonem Oscent Black i ala złotą ulotką z opisem: Oscent: Black, White i Pink. Wracają do Oscent Black, posiada on czarny jakby z gumy flakon z złotym logo, wisiorkiem i korkiem w kształcie siodła. Zapach na samym początku jest bardzo ostry, mocny, silny, suchy i dymny. Zdecydowanie czuć mocne, orientalne kadzidło czyli nuty olibanum. Dodatkowo równie intensywne są nuty tytoniowe ale nie są one delikatne a bardzo wyraziste, sądzę, że też i one podkreślają ostrą naturę tego zapachu. Jednakże wyrazista natura Oscent to także imbir lekko gorzki, drzewny. Z kolei w tle da się wyczuć delikatniejsze akordy drzewne, cedru. Taki jest Oscent Black przez pierwsze pół godziny. Później zapach staje się bardziej spokojny, cieplejszy, słodki, balsamiczny jak wciąż nadal króle w nim nuta dymna, drzewna. Po rozwinięciu się Oscent Black wciąż jest zapachem mocno kadzidlanym, tytoniowym czyli mocno dymnym z intensywnymi nutami drzewnymi: cedru. Jednakże jego balsamiczny wymiar staje się bardziej wyrazisty. Zdecydowanie czuć nuty labdanum, anyżu i wanilii. A w tle przebija się ciepła nuta orientalno-waniliowa. I tak ten zapach utrzymuje się do samego końca. Oscent Black pachnie na mojej skórze spokojnie 12h a na ubraniach i na drugi dzień. Jego projekcja jest duża przez 4h, później raz na długość ramion a raz blisko skóry. Zapach podoba się kobietą (test na mojej wybrednej mamie) i mężczyzną (testy na partnerze i tacie). Powiadają, że to męski zapach ale wychodzi na to, że to unisex. Osobiście polecam dla pań i panów.
Zapomniałam suchy zapach kadzidła w Oscent Black przypomina mi w minimalnym stopniu zapach Montale Full Incense.
Mnie ten zapach zachęcił do poznania kolejnych zapachów tej marki :)

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Oscent Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Oscent Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscent Black marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscent Black marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Black Calvin Klein Euphoria Men Intense Adidas Adidas Victory League Guerlain Iris Ganache Caron Yatagan L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas By Kilian Cruel Intentions Playboy Press To Play Hollywood Laura Mercier Minuit Enchante Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots Swiss Arabian Al Waseem Platinum J Mix 11