Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre dla kobiet

Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Alessandro Della Torre marki Alessandro Della Torre to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, brzoskwinia, biała róża i narcyz.

Drzewo sandałowe Brzoskwinia Biała róża Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alessandro Della Torre by Alessandro Della Torre.

Alessandro Della Torre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alessandro Della Torre marki Alessandro Della Torre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alessandro Della Torre marki Alessandro Della Torre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Estée Lauder SpellBound Salvador Dali Purplelips Roberto Cavalli Serpentine Calvin Klein CK IN2U for Her Carla Fracci Salome' Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Renato Balestra Diamante Menard L'eau de Kasaneka Giorgio Beverly Hills Sunshine DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Anne Klein Anne Klein 2