Marki » A » orientalne « Grupy

Bosfor Alan Bray dla mężczyzn

Bosfor Alan Bray dla mężczyzn

morski

Bosfor marki Alan Bray to orientalne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są nuty drzewne i cytrusy; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa) i kolendra; nutami bazy są woda morska, mech, drzewo sandałowe i olibanum.

Nuty drzewne Cytrusy

Jaśmin Goździk (przyprawa) Kolendra

Woda morska Mech Drzewo sandałowe Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bosfor by Alan Bray.

Bosfor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Bosfor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Bosfor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bosfor marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bosfor marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Boucheron Initial Perle de Soleil Fragonard Grain de Soleil Bath and Body Works Chocolate Amber Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Jessica McClintock Scott McClintock Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco L`Occitane en Provence Labdanum de Seville M. Micallef Mon Parfum Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Mazzolari Ambra Jeanne Arthes Sultan Homme