Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amiko Alan Bray dla kobiet

Amiko Alan Bray dla kobiet

migdałowy
Amiko Alan Bray dla kobiet Zdjęcia

Amiko marki Alan Bray to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i migdał; nutami serca są konwalia, jabłko i róża; nutami bazy są piżmo i ambra.

Pomarańcza Bergamotka Migdał

Konwalia Jabłko Róża

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amiko by Alan Bray.

Amiko Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Amiko, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Amiko, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amiko marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amiko marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Limited Edition Woman Adidas Tropical Passion Jacadi Jacadi Mademoiselle Byredo Pulp Gilles Cantuel Flowers Sarah Jessica Parker Endless Renee Snowpeach Perfumer`s Workshop Samba Kiss Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge mark. mark Instant Vacation Mariah Carey Lollipop Bling Honey InStyle Sex In The City Lust