Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Superman Al-Rehab dla mężczyzn

Superman Al-Rehab dla mężczyzn

agarowy
dymny

Superman marki Al-Rehab to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, imbir, czarny pieprz, agar (oud), mirra i drzewo sandałowe.

Piżmo Imbir Czarny pieprz Agar (oud) Mirra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superman by Al-Rehab.

Superman Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Przez mój nos przeszło wiele rodzajów perfum firmy Al-Rehab, jednak to Superman jest największym zaskoczeniem.

Początek nie zapowiadał niczego dobrego... Niesamowicie tandetna nazwa (według mnie) odstraszała, przez co Superman był ostatnią butelką którą testowałem. Będąc w Maroko nie miałem dostępu do internetu (tylko w hotelu), przez co wszystkie testy były "na oko" i wybierałem po prostu to co było najbardziej oryginalne w odbiorze. Od dziś nigdy już nie ocenię butelki po nazwie ani wyglądzie, ponieważ miałem butelki "S" w ogóle nie testować !!

Na szczęście gdzieś na ramieniu zaaplikowałem sobie tego mocarza i zostałem totalnie powalony !! Uwielbiam kadzidła i palące się dodatki w perfumach, a tu od razu wyczułem na początku sporo dymu.
Otwarcie to spalone oud z olbrzymią dawką kręcącego w nosie świeżo zmielonego pieprzu, zdecydowanie czarnego ! Po około kwadransie agar ulatuje, a jego miejsce zastępuje lekko dymiąca się mirra, która nadaje delikatnie kościelny charakter. Wystarczy kolejne pół godziny aby to wrażenie całkowicie znikło za sprawą wchodzącego drzewa sandałowego oraz odrobiny piżma. W tym właśnie momencie Superman staje się delikatnie pudrowy i niesamowicie mistyczny !! Pod koniec wyczuć możemy jeszcze lekko cytrusową ostrość imbury, jednak pieprz nie daje za wygraną prawie do samego końca i stara się ukryć ten dodatek. Po kilku godzinach jednak w końcu ustępuje, aby na czele pojawiła się mirra i mogła w pełni ukazać swoje piękno. To właśnie wtedy całość przestaje być ciężka i delikatnie utrzymuje się na skórze, dając o sobie znać co chwilę.

Co do jakości perfum, chylę czoła firmie Al-rehab. Jeszcze mi się nie zdarzyło aby jakikolwiek ich produkt trzymał się na mojej skórze mniej niż 8h ! To na prawdę imponujące ! W przypadku tego mocarza, dwie pierwsze godziny są mocne. Następnie przez kolejne dwie godziny przeciętne, aby na kolejne sześć trzymać się blisko skóry i co rusz przypominać o swoim istnieniu. Jestem nimi zauroczony, tak więc nie trudno się dziwić, że dodatkową butelkę przechowam na czarną godzinę. Dzięki niej będę mógł się w każdej chwili przenieść na niesamowicie orientalne targowisko w Marrakeszu ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al-Rehab Superman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al-Rehab Superman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superman marki Al-Rehab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superman marki Al-Rehab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Rasasi Rasha Yves Saint Laurent Body Kouros Parfum d`Empire Wazamba Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Paloma Picasso Paloma Picasso Montale Full Incense Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Tiziana Terenzi Laudano Nero Ted Lapidus Black Soul Imperial Gres Cabochard Gucci Gucci pour Homme Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Obsession for Men Versace Gianni Versace Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme L`Artisan Parfumeur Al Oudh Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Loewe Loewe 7