Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

migdałowy
kokosowy
orzechowy
Noria Al-Rehab dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noria marki Al-Rehab to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, piżmo, róża z taif, jaśmin, cytrusy, agar (oud), drzewo sandałowe, ambra i migdał.

Kokos Piżmo Róża z Taif Jaśmin Cytrusy Agar (oud) Drzewo sandałowe Ambra Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noria by Al-Rehab.

Noria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Al-Rehab Noria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Al-Rehab Noria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noria marki Al-Rehab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noria marki Al-Rehab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Calypso St. Barth Lea Annick Goutal Vanille Exquise Les Parfums de Rosine Rose Praline Demeter Fragrance Ginger Cookie Victoria`s Secret Amber Romance Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Jessica Simpson Taste Jessica Simpson Dreamy Dessert Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops