Marki » A » kwiatowe « Grupy

Savannah Ajne dla kobiet i mężczyzn

Savannah Ajne dla kobiet i mężczyzn

wodny

Savannah marki Ajne to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, lima, grejpfrut i bergamotka.

Magnolia Lima Grejpfrut Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Savannah by Ajne.

Savannah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajne Savannah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajne Savannah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Savannah marki Ajne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Savannah marki Ajne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Elizabeth Taylor Gardenia Nina Ricci Coeur Joie Lancome Cyclades Estée Lauder Beautiful Precious Drops Bath and Body Works Magnolia Blossom L`Erbolario Acacia Oriflame Visions Casual Cutie Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Rifat Ozbek Ozbek Melvita Floral Water Cornflower