Marki » A » drzewne « Grupy

Vice Ajmal dla mężczyzn

Vice Ajmal dla mężczyzn

Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia Vice Ajmal dla mężczyzn Zdjęcia

Vice marki Ajmal to drzewne perfumy dla mężczyzn. Vice został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nazir Ajmal. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vice by Ajmal.

Vice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Vice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Vice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vice marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vice marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Jacques Bogart Bogart CityTower Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Lorenzo Villoresi Vetiver Jalaine Patchouli Alexa Lixfeld 002 D.S. & Durga Orris Root Cuba Paris Cuba Black Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Molinard Patchouli Intense