Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Unveil Ajmal dla kobiet

Unveil Ajmal dla kobiet

Miałem: 1

Unveil marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Unveil został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak malina, jabłko, kwiat pomarańczy, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, bergamotka, róża, ambra i piżmo.

Malina Jabłko Kwiat pomarańczy Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Bergamotka Róża Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unveil by Ajmal.

Unveil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Unveil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Unveil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unveil marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unveil marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Dolce&Gabbana By Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Novae Plus Graceful Green Liz Claiborne Mambo Mix Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Sonoma Scent Studio Opal Lancome Magnifique Eau de Toilette Sabon Zer (Rose)