Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Estela Ajmal dla kobiet

Estela Ajmal dla kobiet

Estela Ajmal dla kobiet Zdjęcia

Estela marki Ajmal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Estela został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są kwiat wiśni, Śliwka i jabłko; nutami serca są róża, lilia i mimoza; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Kwiat wiśni Śliwka Jabłko

Róża Lilia Mimoza

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Estela by Ajmal.

Estela Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ajmal Estela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ajmal Estela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Estela marki Ajmal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Estela marki Ajmal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Versace Versace Woman Avon Today Keiko Mecheri Peau de Peche Novae Plus Graceful Green Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Sonoma Scent Studio Voile de Violette Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Ajmal Unveil Burberry Burberry Sport for Women Faberlic Aora Salvador Dali ITISLOVE Intense