Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio marki Agatha Ruiz de la Prada to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lio został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielona trawa, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, jaśmin, grejpfrut, konwalia, cedr i cytryna.

Zielona trawa Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo Jaśmin Grejpfrut Konwalia Cedr Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lio by Agatha Ruiz de la Prada.

Lio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Lio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Lio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lio marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lio marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Davidoff Cool Water Frozen Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Givenchy Monsieur de Givenchy Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Avon Wish of Happiness Campos de Ibiza Mandarina Billy Jealousy Illicit Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Molinard Orange Cannelle Xerjoff Mefisto