Marki » A » kwiatowe « Grupy

Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Mam: 1

Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Flor Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia

Flor marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flor został wydany w 2000 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Mandarynka

Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor by Agatha Ruiz de la Prada.

Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Estée Lauder Pleasures Ghost Ghost Summer Dream Mango Mango Delirium Halloween Halloween Fatal Rose Oriflame Petal Quartz Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 Monsoon Elation Ann Taylor Possibilities Marilyn Miglin Four White Flowers