Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Adidas Victory League Adidas dla mężczyzn

Adidas Victory League Adidas dla mężczyzn

cynamonowy

Adidas Victory League marki Adidas to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Adidas Victory League został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, lawenda, piżmo, wanilia, bazylia, gruszka, cedr i bergamotka.

Cynamon Lawenda Piżmo Wanilia Bazylia Gruszka Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Victory League by Adidas.

1 Million

Adidas Victory League Recenzje Perfum

MixGolden
MixGolden

Sam zapach jest dla mnie po prostu wyśmienity. To pierwszy zapach w którym się zakochałem i chyba od niego zaczęła się moja przygoda z perfumami. O ile do kompozycji nie można mieć żadnych zarzutów o tyle trwałość i projekcja pozostawiają wiele do życzenia. Trzeba psiknąć te 2 dodatkowe razy, żeby być wyczuwalnym. Po 2-3 godzinach zapach bardzo trudno wyczuwalny nawet blisko skóry.

Jak dla mnie jest to 9/10 za kompozycję, 5/10 za trwałość i 7/10 ocena ogólna.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Victory League, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Victory League, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Victory League marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Victory League marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne 1 Million Montale Full Incense Burberry London for Men Joop! Joop! Homme Calvin Klein Obsession for Men Chanel Antaeus Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Christian Dior Dior Homme Intense 2007 Hermes Terre d'Hermes Montale Chocolate Greedy Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Mugler A*Men Bvlgari Black Rochas Rochas Man Carolina Herrera 212 Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Avon Black Suede Touch Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme