Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Adidas Moves 0:01 Moment of Truth został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść gruszy, mandarynka i liść bergamotki; nutami serca są kolendra, frezja, liść fiołka i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i białe piżmo.

Liść gruszy Mandarynka Liść bergamotki

Kolendra Frezja Liść fiołka Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Moves 0:01 Moment of Truth by Adidas.

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Joop! Jump Summer Temptation Police B-Cool Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Trussardi Trussardi Inside Iced Lili Bermuda 64 West Amway Anticipate Coty Stetson All American Oriflame Solliden for Him Sinfonia di Note Poudre d'Epices Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Intelligent Nutrients Attune