Marki » A » kwiatowe « Grupy

Contessa di Castiglione Lady Silver Acqua di Genova dla kobiet

Contessa di Castiglione Lady Silver Acqua di Genova dla kobiet

Contessa di Castiglione Lady Silver Acqua di Genova dla kobiet Zdjęcia

Contessa di Castiglione Lady Silver marki Acqua di Genova to kwiatowe perfumy dla kobiet. Contessa di Castiglione Lady Silver został wydany w latach 2010's. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, lotos i skórka cytryny; nutami serca są róża turecka, czerwona porzeczka i fiołek; nutami bazy są kwiat migdałowca i białe piżmo.

Bergamotka Kardamon Lotos Skórka cytryny

Róża turecka Czerwona porzeczka Fiołek

Kwiat migdałowca Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Contessa di Castiglione Lady Silver by Acqua di Genova.

Contessa di Castiglione Lady Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Genova Contessa di Castiglione Lady Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Genova Contessa di Castiglione Lady Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Contessa di Castiglione Lady Silver marki Acqua di Genova. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Contessa di Castiglione Lady Silver marki Acqua di Genova reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Le Prince Jardinier Bouton de Rose Geoffrey Beene Geoffrey Beene Fragonard Billet Doux Houbigant Quelques Fleurs l`Original Demeter Fragrance White Bouquet Rifat Ozbek Ozbek 1001 Weil Fleur De Weil Lucienne Von Doz Lucienne Novaya Zarya Gvozdika