Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Contessa di Castiglione Lady Gold Acqua di Genova dla kobiet

Contessa di Castiglione Lady Gold Acqua di Genova dla kobiet

orzechowy
kokosowy

Contessa di Castiglione Lady Gold marki Acqua di Genova to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Contessa di Castiglione Lady Gold został wydany w latach 2010's. Nutami głowy są czarna porzeczka, biała brzoskwinia i frezja; nutami serca są róża, jaśmin, kokos i orzech laskowy; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Biała brzoskwinia Frezja

Róża Jaśmin Kokos Orzech laskowy

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Contessa di Castiglione Lady Gold by Acqua di Genova.

Contessa di Castiglione Lady Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Genova Contessa di Castiglione Lady Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Genova Contessa di Castiglione Lady Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Contessa di Castiglione Lady Gold marki Acqua di Genova. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Contessa di Castiglione Lady Gold marki Acqua di Genova reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Cacharel Promesse Eau Fraîche Aftelier Orchid Single Lancome Tropiques Donna Karan DKNY Summer Gres Cabotine Delight Gres Pastel de Gres Lanvin Jeanne La Rose Ayala Moriel Magnolia Petal Corine de Farme Witch Hay Lin Victoria`s Secret Lost in Fantasy Royal Apothic Venetian Grove