Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Ode Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

Ode Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

agarowy
skórzany
Ode Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ode Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ode marki Acca Kappa to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ode został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), szafran, róża i imbir.

Agar (oud) Szafran Róża Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ode by Acca Kappa.

Ode Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Ode, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Ode, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ode marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ode marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Soul Hugo Boss Hugo Dark Blue Karl Lagerfeld Photo Michael Kors Chic Byredo Chembur Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Ted Baker X2O Extraordinary for Men Carolina Herrera CH Men Tesori d`Oriente Aegyptus DSH Perfumes Cafe Noir 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Avon U by Ungaro Fever for Him