Marki » A » drzewne « Grupy

Idillio Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

Idillio Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

Idillio Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Idillio Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Idillio marki Acca Kappa to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Idillio został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są róża i szałwia; nutami serca są cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra i paczula.

Róża Szałwia

Cedr Drzewo sandałowe

Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idillio by Acca Kappa.

Idillio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Idillio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Idillio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idillio marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idillio marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Police Police Naked Pour Homme Versace Green Jeans Benetton Paradiso Inferno Man Bond No 9 Riverside Drive Raphael Replique Krizia Krizia Uomo Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Serge Lutens Bois et Musc Comme des Garcons Wonderwood Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano