Marki » A » skórzane « Grupy

1869 Acca Kappa dla mężczyzn

skórzany
ozonowy
wodny
1869 Acca Kappa dla mężczyzn Zdjęcia 1869 Acca Kappa dla mężczyzn Zdjęcia 1869 Acca Kappa dla mężczyzn Zdjęcia

1869 marki Acca Kappa to skórzane perfumy dla mężczyzn. 1869 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są geranium i kardamon; nutami serca są irys, liść fiołka i skóra; nutami bazy są wanilia i ambra.

Geranium Kardamon

Irys Liść fiołka Skóra

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1869 by Acca Kappa.

Black Tourmaline
Encre Noire

1869 Recenzje Perfum

casiopea
casiopea

Wyjątkowo zmysłowy i zwierzęcy. Zapach, który mógłby być unisexem i ja tak go traktuję. Mocno drzewny, aromatyczny, skórzasty i dymny. Podobny moim zdaniem do Lalique Encre Noire, ale głębszy i piękniejszy. Jest w nim też coś z Tourmalinu Durbano, choć w składzie nie ma ani dymu ani kadzidła. Zapach jesieni i zimy, na wieczór i noc.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa 1869, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa 1869, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1869 marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1869 marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montale Aoud Cuir d’Arabie Rochas Globe Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Suede Edition men Crabtree & Evelyn Sienna Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Mark Buxton Hot Leather Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Boadicea the Victorious Vibrant Ayala Moriel Rebellius Serge Lutens Boxeuses Pierre Guillaume Private Collection Cuir d'Iris