Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Aqua di Aix Absolument Parfumeur dla kobiet

Aqua di Aix  Absolument Parfumeur dla kobiet

Aqua di Aix  Absolument Parfumeur dla kobiet Zdjęcia

Aqua di Aix marki Absolument Parfumeur to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Aqua di Aix został wydany w 2014 roku. Aqua di Aix stworzyli Pascal Rolland i Marc Villaceque. Nutami głowy są bergamotka, jabłko i kardamon; nutami serca są kadzidło, jaśmin i czarny pieprz; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Bergamotka Jabłko Kardamon

Kadzidło Jaśmin Czarny pieprz

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua di Aix by Absolument Parfumeur.

Aqua di Aix Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Absolument Parfumeur Aqua di Aix , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Absolument Parfumeur Aqua di Aix , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua di Aix marki Absolument Parfumeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua di Aix marki Absolument Parfumeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Sunshine biehl parfumkunstwerke eo02 Gendarme 7 Sinful Scents Vanity The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Chai Tea Demeter Fragrance Espresso Diptyque L`Eau de Tarocco Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret N10Z Intense Masculinity by Intense Demeter Fragrance Gingerale Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Zara Zara Man