Marki » A » orientalne « Grupy

Al-Basha Blend Abdul Samad Al Qurashi dla kobiet i mężczyzn

Al-Basha Blend Abdul Samad Al Qurashi dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), piżmo i ambra.

Agar (oud) Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al-Basha Blend by Abdul Samad Al Qurashi.

Al-Basha Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abdul Samad Al Qurashi Al-Basha Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abdul Samad Al Qurashi Al-Basha Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Hanae Mori Hanae Mori Annick Goutal Ambre Fétiche Avon Imari Seduction Montale Ginger Musk Alain Delon Samourai Coty Raw Vanilla Le Labo Poivre 23 London Pierre Guillaume PG14 Iris Taizo Oriflame Nomadic Donna Karan Essence Labdanum Joya Ambrosia