Marki » » kwiatowe « Grupy

White Winter Flower 40 Notes Perfume dla kobiet

White Winter Flower 40 Notes Perfume dla kobiet

narkotyczny
mydlany
White Winter Flower 40 Notes Perfume dla kobiet Zdjęcia White Winter Flower 40 Notes Perfume dla kobiet Zdjęcia White Winter Flower 40 Notes Perfume dla kobiet Zdjęcia

White Winter Flower marki 40 Notes Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Winter Flower został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Miriam Vareldzis. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, neroli i białe piżmo.

Kwiat pomarańczy Neroli Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Winter Flower by 40 Notes Perfume.

White Winter Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 40 Notes Perfume White Winter Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 40 Notes Perfume White Winter Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Winter Flower marki 40 Notes Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Winter Flower marki 40 Notes Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Boucheron Miss Boucheron Avon Shine Giorgio Beverly Hills Giorgio L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Ella Mikao Yujin Star Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Molinard Bois Fleuri Marc Jacobs Biscotti Splash Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Keiko Mecheri White Petals Jill Stuart Night Jewel