Marki » » kwiatowe « Grupy

Wild Carrot Iris 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Wild Carrot Iris 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Wild Carrot Iris 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wild Carrot Iris marki 1000 Flowers to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Wild Carrot Iris został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, gorzka pomarańcza, irys, mimoza, nasiona marchwi, heliotrop, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe), wetyweria i fasolka tonka.

Imbir Gorzka pomarańcza Irys Mimoza Nasiona marchwi Heliotrop Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Carrot Iris by 1000 Flowers.

Wild Carrot Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Wild Carrot Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Wild Carrot Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Carrot Iris marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Carrot Iris marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Creation Yves Rocher Rose Absolue Emanuel Ungaro Fleur de Diva Roger & Gallet Rose Mary Kay Sparkling Honeysuckle Jardin de France Jasmine B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Nicolas Danila Polynesian Gardens Yosh Kismet Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 Yves Rocher Vie Privée Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss