Marki » » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Cassis Paradis został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki, gruszka, mango, malina, cedr, wetyweria i róża.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Gruszka Mango Malina Cedr Wetyweria Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Cassis Paradis by 1000 Flowers.

Rose Cassis Paradis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Rose Cassis Paradis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Rose Cassis Paradis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Celine Celine Chopard Wish Pink Diamond Hugo Boss Pure Purple Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Kenzo Ca Sent Beau Hilary Duff Wrapped With Love Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Accord Parfait Mirabelle & Gardenia O Boticario Myriad Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge