Marki » » kwiatowe « Grupy

Obelisk Água de Cheiro dla kobiet

Obelisk Água de Cheiro dla kobiet

Obelisk marki Água de Cheiro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Cytrusy

Nuty kwiatowe

Ambra Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Obelisk by Água de Cheiro.

Obelisk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Água de Cheiro Obelisk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Água de Cheiro Obelisk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Obelisk marki Água de Cheiro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Obelisk marki Água de Cheiro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Ghost Ghost Anticipation Cacharel Anais Anais Flower Edition S.T. Dupont Signature DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Molinard Fleur de Figuier Jesus Del Pozo On Ella Faith Hill Faith Hill Krigler Dolce Tuberose 43 Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Ebba Los Angeles Miss Alex La Bouquetiere Violette de Paris