Marki » » kwiatowo - owocowe « Grupy

Deborah Secco Água de Cheiro dla kobiet

Deborah Secco Água de Cheiro dla kobiet

Deborah Secco Água de Cheiro dla kobiet Filmy
Deborah Secco Água de Cheiro dla kobiet Zdjęcia

Deborah Secco marki Água de Cheiro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Deborah Secco został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, truskawka, winogrona i mandarynka; nutami serca są fiołek, jaśmin, gardenia i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, białe drzewa i ambra.

Bergamotka Truskawka Winogrona Mandarynka

Fiołek Jaśmin Gardenia Nuty zielone

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Białe drzewa Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deborah Secco by Água de Cheiro.

Deborah Secco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Água de Cheiro Deborah Secco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Água de Cheiro Deborah Secco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deborah Secco marki Água de Cheiro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deborah Secco marki Água de Cheiro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Gentiana D`Orsay Tilleul Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Pierre Guillaume PG09 Yuzu Ab Irato Hanae Mori Haute Couture Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Demeter Fragrance Always Happy April Aromatics Liquid Dreams Hiroko Koshino Hiroko Koshino La Bouquetiere Emotion Celeste IKKS Ikks Woman Mansfield Piazzetta di Portofino