Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

s.Oliver Women s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Women s.Oliver dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

s.Oliver Women marki s.Oliver to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima i czerwone jabłko; nutami serca są nuty kwiatowe i piżmo; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka Lima Czerwone jabłko

Nuty kwiatowe Piżmo

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Women by s.Oliver.

s.Oliver Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Al Fakhamah Morgan Morgan de Toi Frederic Malle L'Eau d'Hiver Lentheric Tweed Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Sweet Years Just Me MDCI Parfums Rose de Siwa Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Revlon Downtown Girl Montale Velvet Flowers Lulu Beauty Lulamae Salvador Dali ITISLOVE Intense