Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

s.Oliver Women s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Women s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Women marki s.Oliver to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima i czerwone jabłko; nutami serca są nuty kwiatowe i piżmo; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka Lima Czerwone jabłko

Nuty kwiatowe Piżmo

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Women by s.Oliver.

s.Oliver Women Recenzje Perfum

WildRose
WildRose

Kupiłam tego "Olivera" w zeszłym roku w Niemczech, gdzie są to jedne z zapachów dostępnych w każdym Rossmannie i tym podobnych.. W ciemno bez wąchania, bo raz że opinie z jednego z portali dobre, a dwa że kosztowały grosze bo chyba niecałe 6.50EUR za 30ml. Szczerze to pózniej żałowałam nawet tych 6 eryków, wolała bym wydać je na słoik kawy;) Ta EDT to mydło i... długo, długo nic.. Po czasie mydła ciąg dalszy, ale jakby zmieszanego z proszkiem do prania. Zapach wręcz mnie drażni, potrafiła boleć mnie od niego głowa, nie umiem określić czy jest on ciężki, lekki czy słodki- dla mnie jest przytłaczająco mydlany. Mam tego koszmarku jeszcze pół flaszki, próbowałam psikać nim po mieszkaniu, ale nie dało rady, bo ta woda dosłownie wżerała mi się nie tylko w nos ale i w oczy.
Reasumując: dla mnie ten zapach to jedno wielkie faux pas.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jette Joop Jette Frederic Malle L'Eau d'Hiver Jennifer Lopez Deseo Forever Esteban Tourbillon de thé Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Max Mara Kashmina Touch Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Lancome Magnifique Eau de Toilette CnR Create Capricorn Byblos Cielo Novae Plus Sky Blue