Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Spring Spirit Woman s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Spring Spirit Woman s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Spring Spirit Woman marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Spring Spirit Woman został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka, ananas i gruszka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Grejpfrut Czarna porzeczka Ananas Gruszka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Spring Spirit Woman by s.Oliver.

s.Oliver Spring Spirit Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Spring Spirit Woman marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Spring Spirit Woman marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Summer Guess Guess Gold Etienne Aigner Aigner White Woman Jacadi Jacadi Fille Halston Catalyst S. Cute Love Berry Pink Steffen Schraut Steffen Schraut Thymes Naia Daisy Fuentes Dianoche Passion Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical LR Beauty Queen Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck