Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

s.Oliver Spring Spirit Man s.Oliver dla mężczyzn

s.Oliver Spring Spirit Man s.Oliver dla mężczyzn

s.Oliver Spring Spirit Man marki s.Oliver to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. s.Oliver Spring Spirit Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i cyprys; nutami serca są szałwia, gałka muszkatołowa i liść fiołka; nutami bazy są paczula, cedr virginia i fasolka tonka.

Rozmaryn Bergamotka Cyprys

Szałwia Gałka muszkatołowa Liść fiołka

Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Spring Spirit Man by s.Oliver.

s.Oliver Spring Spirit Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Spring Spirit Man marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Spring Spirit Man marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Christian Dior Higher Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Cattier Eau Champetre Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Tonino Lamborghini Esplosivo Donna Karan DKNY Love from New York for Men D.S. & Durga Vetyver