Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

terpenic

s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. s.Oliver Sport 1 Female został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są pomarańcza, ananas i grejpfrut; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Ananas Grejpfrut

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Sport 1 Female by s.Oliver.

s.Oliver Sport 1 Female Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Gabriela Sabatini Bolero Lacoste Touch of Pink Burberry Burberry Brit Sheer Exte J`S Exte Pop Christian Dior Eau de Dolce Vita Bath and Body Works Tropical Passionfruit Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Egofacto Fool For Love Acorelle Amande de Ble Kylie Minogue Pink Sparkle Jovan Satisfaction for Women