Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. s.Oliver Sport 1 Female został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są pomarańcza, ananas i grejpfrut; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Ananas Grejpfrut

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Sport 1 Female by s.Oliver.

s.Oliver Sport 1 Female Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Byblos Blu Light Fever Fragonard Juste un Baiser Jean Patou PanAme Fragrances of Ireland Inisfree Vera Wang Rock Princess Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Franck Olivier Blue Ulric de Varens Mini Varens 31 Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Michael Kors Very Hollywood Sparkling