Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver dla kobiet i mężczyzn

s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. s.Oliver Sport 1 Female został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są pomarańcza, ananas i grejpfrut; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Ananas Grejpfrut

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Sport 1 Female by s.Oliver.

s.Oliver Sport 1 Female Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Sport 1 Female marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Puma Puma Create Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Halston Catalyst Emanuel Ungaro Apparition Facets LR Desperate Housewives Gabrielle Rasasi Hope Next Pink Paradise Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Ulric de Varens Lily Prune Love Alta Moda Sweet Heart