Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver dla kobiet Zdjęcia s.Oliver Selection for Woman s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

s.Oliver Selection for Woman marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Selection for Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, nektarynka, bergamotka i jabłko; nutami serca są jaśmin, piwonia i wiciokrzew; nutami bazy są piżmo, cedr teksański i ambra.

Lima Nektarynka Bergamotka Jabłko

Jaśmin Piwonia Wiciokrzew

Piżmo Cedr teksański Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Selection for Woman by s.Oliver.

s.Oliver Selection for Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Selection for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Selection for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Selection for Woman marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Selection for Woman marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Comme une Evidence Donna Karan DKNY Be Delicious s.Oliver s.Oliver Original Women Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Escada Sexy Graffiti Clean Fresh Laundry Chloe See By Chloe Yves Rocher Moment de Bonheur Chanel Chance Eau Tendre Tova Beverly Hills Tova Signature Platinum Campos de Ibiza Flor de Almendra Acorelle Lotus Bambou Farfalla Aura Il Profvmo Coquelicot L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Parfum Annick Goutal Eau de Camille Brecourt Eau Trouble Bond No 9 Madison Soiree Alverde Lemon Love Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps