Marki » R S » « Grupy

s.Oliver Selection for Men s.Oliver dla mężczyzn

s.Oliver Selection for Men s.Oliver dla mężczyzn

Miałem: 1

s.Oliver Selection for Men s.Oliver dla mężczyzn Zdjęcia s.Oliver Selection for Men s.Oliver dla mężczyzn Zdjęcia

s.Oliver Selection for Men marki s.Oliver to perfumy dla mężczyzn. s.Oliver Selection for Men został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia i szałwia; nutami serca są gałka muszkatołowa, róża i koniczyna; nutami bazy są paczula, mech dębowy, drzewo gwajakowe i wetyweria.

Mandarynka Bazylia Szałwia

Gałka muszkatołowa Róża Koniczyna

Paczula mech dębowy Drzewo gwajakowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Selection for Men by s.Oliver.

s.Oliver Selection for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Selection for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Selection for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Selection for Men marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Selection for Men marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Ichnusa Profumum Roma Patchouly The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Mandarina Duck Pure Black Christian Dior Dior Homme Voyage Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Yves Rocher So Elixir CnR Create Scorpio Profumum Roma Oxiana Ulrich Lang Nightscape Demeter Fragrance Almond Love & Toast Persimmon Plum