Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

s.Oliver Original Women marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Original Women został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są róża i lilia; nutami bazy są wanilia, ambra i ekstrakt białego cedru.

Bergamotka Brzoskwinia Jabłko

Róża Lilia

Wanilia Ambra Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Original Women by s.Oliver.

s.Oliver Original Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Original Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Original Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Original Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Original Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Paris Hilton Can Can Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Paris Hilton Heiress Esteban Folie de Figue Eau Jeune Bleu Azur Van Cleef & Arpels Feerie Lulu Castagnette Je t`M :-) Gres Cabotine Aquarelle Roberto Vizzari Vizzari Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Bath House Feeling Gorgeous