Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet

Mam: 1

s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia s.Oliver Original Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

s.Oliver Original Women marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver Original Women został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są róża i lilia; nutami bazy są wanilia, ambra i ekstrakt białego cedru.

Bergamotka Brzoskwinia Jabłko

Róża Lilia

Wanilia Ambra Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Original Women by s.Oliver.

s.Oliver Original Women Recenzje Perfum

s.Oliver Original Women by s.Oliver 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Original Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Original Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Original Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Original Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Escada Lily Chic Escada Island Kiss Avon Celebre Givenchy Absolutely Givenchy L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Lollia Believe Shiseido Zen Summer Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Police Pure Police London Femme Christina Aguilera X Pose Glamour Oscar de la Renta Oscar Tropical