Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

s.Oliver Men s.Oliver dla mężczyzn

s.Oliver Men s.Oliver dla mężczyzn

s.Oliver Men marki s.Oliver to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. s.Oliver Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, bazylia, kardamon i czerwony pieprz; nutami serca są szałwia muszkatołowa i cedr virginia; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Bergamotka Bazylia Kardamon Czerwony pieprz

Szałwia muszkatołowa Cedr Virginia

Ambra Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver Men by s.Oliver.

s.Oliver Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver Men marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver Men marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Carolina Herrera Chic For Men L`Artisan Parfumeur Dzongkha Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Roccobarocco Gold Jeans Cologne Esteban Tonka Absolument Parfemeur Absolument Homme Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Olivier Durbano Amethyst Franck Olivier Black Touch Cuba Paris Cuba Orange Aesop Marrakech Esteban Bois Velours