Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver dla kobiet

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny

s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver City Beach Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kiwi i brzoskwinia; nutami serca są papaja, plumeria i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Kiwi Brzoskwinia

Papaja Plumeria Gardenia tahitańska

Piżmo Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver.

s.Oliver City Beach Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver City Beach Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver City Beach Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Naomi Campbell Paradise Passion Missoni Missoni Escada Sunny Frutti Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Profumum Roma Acqua e Zucchero Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Ghost Luminous Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Fendi Fan di Fendi Alain Delon Lyra 3