Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver dla kobiet

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny

s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. s.Oliver City Beach Woman został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kiwi i brzoskwinia; nutami serca są papaja, plumeria i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Kiwi Brzoskwinia

Papaja Plumeria Gardenia tahitańska

Piżmo Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver.

s.Oliver City Beach Woman Recenzje Perfum

s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver s.Oliver City Beach Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver s.Oliver City Beach Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu s.Oliver City Beach Woman marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Red Jeans Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Alfred Sung Shi Victoria`s Secret Isle of Pink Jennifer Lopez Live Platinum Jasper Conran Jasper Conran II Acqua di Genova Acqua di Genova - Silver La Senza Discover Me Guerlain Insolence Blooming Hanae Mori Hanae Mori N01 Rasasi Innocence Vera Wang Preppy Princess