Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Superior s.Oliver dla mężczyzn

Superior s.Oliver dla mężczyzn

Superior s.Oliver dla mężczyzn Zdjęcia Superior s.Oliver dla mężczyzn Zdjęcia

Superior marki s.Oliver to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Superior został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, kardamon i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia i Żywica.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi

Rozmaryn Kardamon Korzeń irysa

Wetyweria Cedr Virginia Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superior by s.Oliver.

Superior Recenzje Perfum

gal40
gal40

Jak pierwszy raz powachałem ten zapach, przestały dla mnie instniec inne dotychczasowe zapachy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Superior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Superior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superior marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superior marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Adidas Passion Game Mark Buxton Black Angel Franck Olivier Eau de Passion Men Parfumerie Generale Bois Naufrage DSH Perfumes The´ du Monde CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Tallulah Jane Yiska Skeem Cypress Bark Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver LR Terminator