Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Superior s.Oliver dla kobiet

Superior s.Oliver dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Superior s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Superior s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

Superior marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Superior został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są marakuja, tangeryna i grejpfrut; nutami serca są frezja, orchidea i Śliwka; nutami bazy są cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Marakuja Tangeryna Grejpfrut

Frezja Orchidea Śliwka

Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superior by s.Oliver.

Superior Recenzje Perfum

Superior by s.Oliver 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Superior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Superior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superior marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superior marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Clinique Clinique Happy in Bloom Jennifer Lopez Glow after Dark Laura Biagiotti Emotion Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Emanuel Ungaro Apparition Facets Erox Realm Women Jeanne Arthes Love Generation Sexy Pacsun Kirra Pink So...? So...? Wild Xerjoff Lua Anna Sui Forbidden Affair