Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

QS by s.Oliver s.Oliver dla kobiet

QS by s.Oliver s.Oliver dla kobiet

Miałem: 2

lekko korzenny

QS by s.Oliver marki s.Oliver to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. QS by s.Oliver został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka i mandarynka; nutami serca są róża, fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Różowy pieprz Czarna porzeczka Mandarynka

Róża Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about QS by s.Oliver by s.Oliver.

QS by s.Oliver Recenzje Perfum

QS by s.Oliver by s.Oliver 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver QS by s.Oliver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver QS by s.Oliver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum QS by s.Oliver marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu QS by s.Oliver marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Roberto Verino Verino Pour Homme Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Michael Kors Michael Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Le Labo Rose 31 Ulric de Varens Mini Musk Mariella Burani Messages Morris Occhi Verdi Batik Kristel Saint Martin Parfum D'Or Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Novaya Zarya Mon Bijou