Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Prime League Women s.Oliver dla kobiet

Prime League Women s.Oliver dla kobiet

tropikalny
Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia Prime League Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

Prime League Women marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Prime League Women został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomelo, mango i zielone liście; nutami serca są frezja, piwonia i koktajl cosmopolitan; nutami bazy są ambra, wanilia i białe piżmo.

Pomelo Mango Zielone liście

Frezja Piwonia Koktajl Cosmopolitan

Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prime League Women by s.Oliver.

Prime League Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Prime League Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Prime League Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prime League Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prime League Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Ghost Ghost Sheer Summer Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Sweet Years Sweet Years Prive Armand Basi Lovely Blossom Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Creed Acqua Fiorentina Franck Olivier Blue Marc Jacobs Apple Splash Rothenstein Deja Vu Korloff Paris Korloff