Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love 2008 s.Oliver dla kobiet

Love 2008 s.Oliver dla kobiet

Miałem: 1

Love 2008 marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są marakuja, czarna porzeczka i cytryna; nutami serca są granat, jaśmin i imbir; nutami bazy są pieprz, piżmo i cedr.

Marakuja Czarna porzeczka Cytryna

Granat Jaśmin Imbir

Pieprz Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love 2008 by s.Oliver.

Love 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Love 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Love 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love 2008 marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love 2008 marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Jennifer Lopez Live Givenchy Absolutely Givenchy Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Victoria`s Secret Isle of Pink Britney Spears Circus Fantasy Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Corine de Farme Witch Will Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne InStyle Sex In The City Lust Kat Von D Adora