Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Casual Women s.Oliver dla kobiet

Casual Women s.Oliver dla kobiet

Casual Women s.Oliver dla kobiet Zdjęcia

Casual Women marki s.Oliver to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Casual Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, yuzu i cyklamen; nutami serca są piwonia, fiołek i kwiat jabłoni; nutami bazy są cedr, piżmo i Śliwka.

Zielone Jabłko Yuzu Cyklamen

Piwonia Fiołek Kwiat jabłoni

Cedr Piżmo Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casual Women by s.Oliver.

Casual Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Casual Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Casual Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casual Women marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casual Women marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Davidoff Cool Water Game Ghost Ghost Summer Moon Giorgio Beverly Hills G Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Jacques Fath Yin Eclectic Collections Possessed Girard Bali Sunrise Jeanne Arthes Arthes You & Me La Prairie Life Threads Sapphire Victoria`s Secret Lost in Fantasy Black Phoenix Alchemy Lab Titania