Marki » R S » « Grupy

Casual Men s.Oliver dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Casual Men s.Oliver dla mężczyzn Zdjęcia

Casual Men marki s.Oliver to perfumy dla mężczyzn. Casual Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i arbuz; nutami serca są bazylia, szałwia muszkatołowa i rabarbar; nutami bazy są paczula, wetyweria i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Arbuz

Bazylia Szałwia muszkatołowa Rabarbar

Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casual Men by s.Oliver.

Casual Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum s.Oliver Casual Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu s.Oliver Casual Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casual Men marki s.Oliver. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casual Men marki s.Oliver reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Van Gils His Aura Danijela Martinovic La-La Keiko Mecheri Bois de Santal Tim McGraw Southern Blend Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Profumum Roma Ambra Aurea Carolina Herrera 212 H2O Men Michel Germain Sexual Secret Philosophy Inner Grace Novae Plus Noble Gold Jeanne Arthes Boum Honey