Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

mark White Vetiver mark. dla kobiet

mark White Vetiver mark. dla kobiet

tuberozowy
mark White Vetiver mark. dla kobiet Zdjęcia

mark White Vetiver marki mark. to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. mark White Vetiver został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i Śliwka; nutami serca są jaśmin, tuberoza i kakao; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Mandarynka Różowy pieprz Śliwka

Jaśmin Tuberoza Kakao

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark White Vetiver by mark..

mark White Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark White Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark White Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark White Vetiver marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark White Vetiver marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Givenchy Ange ou Demon Alfred Dunhill Desire for a Woman Lancetti Etre Special Edition III Banana Republic Rosewood Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Neil Morris Takashimaya Tocca Brigitte Dorin Un Air de Paris (pink) Prince Matchabelli Ginger Lotus Profumi del Forte Roma Imperiale Nejma Nejma 3