Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

mark Sassy mark. dla kobiet

mark Sassy mark. dla kobiet

lekko korzenny

mark Sassy marki mark. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. mark Sassy został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin i czarna porzeczka.

Piżmo Jaśmin Czarna porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark Sassy by mark..

mark Sassy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark Sassy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark Sassy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark Sassy marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark Sassy marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Night of Fancy Faconnable Faconnable pour Elle Sabon Shir (Lily) Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Grassroots Happily Ever After Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Victoria`s Secret Bombshell Filles des Iles Floral Exotique Acorelle Amande de Ble Gres Pastel de Gres Miya Shinma Sakura Katy Perry Purr