Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

mark Jewel mark. dla kobiet

mark Jewel mark. dla kobiet

karmelowy

mark Jewel marki mark. to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. mark Jewel został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia kasablancka, nuty owocowe, wanilia i karmel.

Lilia kasablancka Nuty owocowe Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about mark Jewel by mark..

mark Jewel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum mark. mark Jewel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu mark. mark Jewel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum mark Jewel marki mark.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu mark Jewel marki mark. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Jil Sander Style Pastels Blush Pink IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Smell Bent Hungry Hungry Hippies Krigler Subtle Orchid Sprezzatura 751 Amori Erranti InStyle Sex In The City Romantic Wish Naomi Campbell Naomi Molinard Tendre Friandise Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey